אנחנו מוכרים ומשכירים ציוד קריוקי באזורים הבאים:
ראש העין, פתח תקווה, אלעד, כפר סבא, נתניה ויישובי הסביבה...
השאר פרטים ונחזור אליך

  השם שלך (חובה)

  הטלפון שלך: (חובה)

  מהות הפניה:

  השכרת גנרטור מושתק 2024 חייגו 0526234111

  מתכננים קמפינג? צריכים גנרטור מושתק? יש לכם אירוע וחשוב לכם שהגנרטור לא ירעיש? צריכים גנרטור עוצמתי? מתכננים יום כיף לילדים וצריכים גנרטור שקט? צריכים גנרטור לכל שימוש אחר?
  הגעתם למקום הנכון – מגה אירוע מספר 1 בארץ בהשכרת גנרטורים עוצמתיים למטרות שונות! חייגו אלינו 052-6234-111 – המחיר הזול בישראל!
  להשכרה ב-249 ש"ח בלבד ל-24 שעות! הכי זולים ברשת!


  השכרת גנרטור מושתק אינוורטר מושתק יאמר 4000W בנזין חד פאזי מדגם D4000ISR

  הסבר הפעלה ותפעול לגנרטור אינוורטר מושתק 4000W בגנרטור זה יש לעשות שימוש בבנזין מסוג 95 ובשמן מסוג 15W40 או 10W40 גנרטור עם שני שקעי USB לטעינת טלפונים וסוללות 1 אמפר ו 2.1 אמפר. טעינת מצברים ושקעים ישראלים.

  להפעלה:
  יש למלא שמן חצי ליטר
  חיבור המצבר – זכר ונקבה
  שלושה מצבים: OFF – גנרטור כבוי ON – הפעלה באמצעות שלט רחוק START – הנעה בכפתור


  מידע נוסף

  משקל 38KG
  מידות 60 × 39 × 50 סנטימטרים
  גנרטור בנזין אינוורטר מושתק
  דרך הפעלה מתג הפעלה
  סוג היציאה בגנרטור מתג הפעלה
  סוג היציאה הגנרטור חד פאזי
  הספק הגנרטור 4000WATT
  מידת רעש עד 60DB
  נפח מיכל דלק 13L
  צבע לבן


  מה זה גנרטור?

  גנרטור הוא מכונה או התקן טכנולוגי שמייצר חשמל באופן עצמאי, באמצעות המרת אנרגיה מקינטית (כמו תנודות רוח, זרם מים, או תנודות ים) או אנרגיה כימית (דלקים כמו בנזין, גז טבעי, דיזל ועוד).

  גנרטורים משמשים לייצור חשמל במקומות שבהם אין גישה לחשמל מתחנת החשמל המרכזית או במקומות בהם יש צורך בכמות חשמל נוספת ממה שספק החשמל המקומי יכול לספק. הם נמצאים בשימוש במגוון רחב של מקומות ותחומים, כולל בבתים, עסקים, בניינים, אירועים מיוחדים, קמפינג, מקומות בנייה, חקלאות ועוד.

  גנרטורים יכולים להיות ניידים או קבועים, ויכולים להפיק כח חשמלי בצורות שונות כמו זרם ישיר (DC) או זרם חילופי (AC). הם מצוידים במנוע המפעיל מחולל חשמל או מפצל חשמל, הממיר את האנרגיה לחשמל באמצעות תהליכים פיזיקליים ומכניים.

  גנרטורים נמצאים בגדלים והספקים שונים, ומתאימים לצרכים המגוונים של המשתמשים. הם יכולים להיות מותקנים באופן קבוע על מכוניות, ספינות, רכבות או מבנים, וגם להיות ניידים ונשלטים באופן נפרד.


  מה זה גנרטור מושתק?

  הוא סוג של גנרטור שמיועד להפיק חשמל בצורה שקטה ובלתי מורגשת. הם מותאמים לשימוש במקומות שבהם רמת הרעש והפרעות קוליות חיוניות, כמו במקומות מגורים, מוסדות רפואיים, בתי ספר, משרדים, אירועים פנימיים ועוד.

  גנרטור מושתק מצויד במערכת שורש קול יעילה ובידוד אקוסטי המפחיתים את הרעש של המנוע והמחולל. הם משתמשים בטכנולוגיות כמו זיכרון קולי, דיפוזור קול ובידוד מולטימודלי למניעת התפשטות הרעש.

  רמת הרעש של גנרטור מושתק נמוכה משמעותית מאלה של גנרטורים רגילים, ולכן הם פופולריים במקומות שבהם נדרשת שקט ושמירה על איכות הסביבה האקוסטית. ניתן למצוא גנרטורים מושתקים בגדלים ובספקים שונים, והם יכולים להיות ניידים או מותקנים באופן קבוע במקומות שונים.


  לאיזה שימושים צריך גנרטור?

  גנרטורים נדרשים במגוון רחב של שימושים. הנה כמה מהשימושים הנפוצים לגנרטורים:

  1. במקומות בלתי מחוברים לתשתית החשמל: גנרטורים נמצאים בשימוש רחב במקומות שבהם אין גישה לחשמל מתחנת החשמל המרכזית, כמו בחקלאות, בתי כפר, קיבוצים, קרוואנים, קמפינגים ועוד.

  2. במקומות שבהם יש צורך בכמות חשמל נוספת: גנרטורים משמשים במקומות בהם יש צורך בכמות חשמל נוספת ממה שספק החשמל המקומי יכול לספק, כמו באירועים מיוחדים, תערוכות, מחניות, פסטיבלים, בתי כנסת, בתי ספר, מעבדות ועוד.

  3. לצורך חירום: גנרטורים משמשים גם במקרי חירום כשיש פסק חשמל או תקלה בתשתית החשמל. הם יכולים לספק חשמל לבתים, משרדים, מוסדות רפואיים, מסעדות, חנויות ועוד, כדי להבטיח המשך פעילות ובטיחות במקום.

  4. במקומות בנייה: גנרטורים נמצאים בשימוש נרחב בתעשיית הבנייה, כאשר נדרשת חשמל לכלי עבודה, פנאי ותאורה באתרי בנייה שאין בהם חשמל מתחנת החשמל המרכזית.

  https://www.youtube.com/shorts/XlPf7RPwK3E

     להזמנות התקשרו: 0526-234-111